Sipariş Formu

*
*
*
*
*
*
*
*

SİPARİŞ SÖZLEŞMESİ

 

 

GİZLİLİK: 

- Sitemiz, Sipariş esnasında vermiş olduğunuz bilgileriniz, (adli soruşturma hariç) herhangi bir sebebiyetle 3. şahıslara verilmiyeceğini tahahüt eder.

- Sipariş vermiş olduğunuz ürün, içeriği belli olmıyacak şekilde ambalaj yada kutulanarak size gönderilir.Ürünü getiren kargo görevlisi dahil kargo içeriğinin ne olduğunu bilinmeden size teslim edilmektedir.

Kargo:

-Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar veya eksik varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

-Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, iade gerekçenizi belirticek bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

-Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

-Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

-Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren yedi (7) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

-Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.